Bebek Odası Duvar Kaplama

İç ve Dış Mekan Dijital Baskı
Şubat 25, 2017
Çocuk Odası Duvar Kaplama
Şubat 27, 2017

Bebek Odası Duvar Kaplama

Günümüzde bebek heyecanı yaşayan aileler dünyaya gelecek bebekleri için herşeyin en iyisini istiyor. İlk yapılacaklar arasında da bebek odası dizaynı geliyor. Renk renk desen desen çalışılan grafik tasarımlar baskıya dökülerek odaları daha canlı ve keyifli hale getiriyor.

Duvar kağıdı üzerine yapılan baskıların daha mat olması sebebiyle artık dijital baskı duvar kaplamaya yönelmeler başladı. Yapmış olduğumuz baskıların daha uzun ömürlü olması için laminasyon kaplayarak uygulamasını yapıyoruz. Laminasyonun önemi kullanım sonrası daha iyi anlaşılıyor ancak kısaca bahsetmek gerekirse koruma amaçlı kullanılan şeffaf bir film diyebiliriz. Laminasyon baskısı yapılan folyonun üzerine özel laminasyon makinalarında sıvanarak baskıyı korumayı hedefliyor. Böylelikle hem baskı solmaları engellenmiş oluyor , hemde minikler duvarları kalemle çizse bile silerek temizlenebiliyor ve baskı değişimine gerek kalmıyor. Buda ailelerin ekstra masraf yapmasını engellemiş oluyor.

Bebek odası duvar kağıdı modellerinde standart duvar kağıtlarından ziyade ebeveynlerin seçeceği yüksek çözünürlüklü her türlü görselin baskısını istediğimiz ölçüde alabiliyoruz. Buda müşterilerimizin taleplerinde sınırsız olduğumuzun göstergesi. Grafik tasarım ekibimiz standart görsellerin yanında sıfırdan kişiye özel tasarım yapıp daha önce kullanılmayan bir tasarımla bebeğinizin odasının havasını da değiştirebilir.

Daha detaylı bilgi için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın