Cam Cephe Folyo Kaplama Nedir ?

Kabartma Harf Tabelanın Sağladığı Avantajlar Nelerdir ?
Şubat 8, 2017
Cam Kaplama Nedir, Nasıl Yapılır ?
Şubat 8, 2017

Günümüzde reklam değeri en yüksek olan mecralardır. Gelişen teknolojiye bağlı olarak bina cepheleri her geçen gün büyümektedir.  Tasarımın ön planda tutulması görsel kalitesinin de artmasını sağlamıştır. Eskisi gibi kötü tasarım, kalitesiz baskı ve yalnış uygulamalar yerini her adımda çok yukarılara taşımıştır. Öncelikle firmaların doğru ajans seçimi ile başlayan ve sonunda uygulamanın en şık şekilde yapıldığı cephe folyo kaplama işi önemini her daim arttırmaktadır.

Öncelikle gelişmiş ülkelerde kullanılan ve daha sonra tüm dünyaya yayılan yeni ürünleri ülkemiz en hızlı şekilde tedarik etmektedir. Rekabetin yoğun olduğu reklam malzemeleri satışı gözleri Türkiye’ye çevirmiştir. Tüm dünya markalarının ülkemizde distribütörlükleri mevcuttur. Firmamız dış cephe folyo dijital baskı giydirme konusunda uzmanlığını arttırarak yeni ürünleri de ürün gamına eklemektedir.

Outdoor ürünlerin seçiminde hassas davranıp önceliği fiyat değil kalite olarak değerlendirmekteyiz. Folyoda 3M ve Oracal markalarından vazgeçmeden yolumuza devam ediyoruz. . Bizim için önemli olan folyo ve boyada marka seçimidir. İkinci önceliği de uygulamaya vermekteyiz.. Çünkü baskı ve folyo ne kadar kaliteli olursa olsun aplikasyonda bu özellikler kadar önemlidir. Cam cephelerin temizliğinde özellikle temizlik alkolü kullanmaktayız.

Firmaların bizi seçmelerinin bir nedeni de tasarımlarını ücretsiz yapmamızdır. Uzmanı olduğumuz cephe folyo dijital baskı uygulama işinde ürünleri doğru şekilde yerleştirmek, tüketiciye mesajı anlaşılır bir yorumla anlatmak gerekmektedir. Cam cephe kiralama dışında tüm adımları firmamız sonuna kadar takip ederek sorunsuz bir şekilde teslim etmektedir.

.

Bir cevap yazın