Çocuk Odası Duvar Kaplama

Bebek Odası Duvar Kaplama
Şubat 27, 2017
Genç Odası Duvar Kaplama
Şubat 27, 2017

Çocuk Odası Duvar Kaplama

Sınırsız hayal gücüne sahip çocuklarımızın odalarını standart kalıplardan çıkararak vakit geçirmekten keyif alabilecekleri ortamlar haline getiriyoruz. Çocuk odası duvar kaplama kişiye özel grafik tasarımı yapılan çalışmanın dijital folyoya basılıp uygulanmasıdır.

Folyo üzerindeki dijital baskının solmasını engellemek , uzun yıllar boyunca kalıcı olmasını sağlamak ve zarar görmesini engellemek için şeffaf laminasyon malzeme ile kaplamasını da yapıyoruz. Laminasyon isteğe göre mat veya parlak olarak kullanılabilir. Daha canlı görüntü için parlak laminasyon kullanılabilirken , daha şık olması için mat laminasyon tercih edilebilir. Koruyucu etkisi olan laminasyon malzeme baskı altta kaldığı için silinip temizlenebilmektedir. Bu sebeple çocuk odası duvar kaplamalarında duvar kağıdı kullanımının yerini alır hale gelmiş bir uygulamadır.

Kullanmakta olduğumuz dijital baskı folyoları 1. sınıf kalitede ve yapışkan gücü kuvvetli ürünlerdir. Bu sebeple uygulandığı duvardan sökmek zordur. Bu sebeple uygulama yapılacak görselin doğru seçilmesi sonradan yaşanabilecek pişmanlıkların önüne geçilmesini sağlar.

Dijital baskı duvar kağıdı uygulaması istenirse tek duvara istenirse tüm duvarlara yapılabilir. Görsel hazır tasarımlarımızda da seçilebileceği gibi kişiye özel olarak da tasarlanabilir. İşinde uzman grafik tasarım departmanımız talebinize uygun bir görseli mutlaka tasarlayacaktır.

Uygulamanın duvar kağıdına nazaran daha zor olması sebebiyle aplikasyon ekibimiz tarafından yapılması en doğrusu olacaktır. Duvarın temiz ve pütürsüz olması kaplama için yeterlidir. Sorunlu , folyonun tutmayacağı yada uygulama sonrası atabileceğini tespit ettiğimiz duvarlarda foreks yada dekota olarak bilinen pvc alaşımlı zemin malzemesinin üzerine folyoyu sıvayarak duvara uyguluyoruz. Bu şekilde yapılan çalışma hatalı zemini kapatarak düzgün bir sonuç almamızı sağlıyor.

Daha detaylı bilgi için satış ekibimizle iletişime geçiniz.

 

Bir cevap yazın