Genç Odası Duvar Kaplama

Çocuk Odası Duvar Kaplama
Şubat 27, 2017
Araç Giydirme Araç Kaplama Nedir ?
Mart 2, 2017

Genç Odası Duvar Kaplama

Geleceğimizi emanet ettiğimiz gençlerimizin yaşam alanlarını daha kaliteli ve yaşanabilir hale getirmek , keyif alarak vakit geçirebilecekleri ortamları sağlamak değer verdiğimiz en önemli konulardan. Standarttan çıkarılmış sticker veya komple kaplama duvarlar içerisinde kendilerini hayalini kurdukları ortamda hissetmelerini sağlamak zor değil.

Adline reklam olarak genç odası duvar kaplama konusunda da iddialıyız. Odanın boyutlarının küçük olması durumunda komple kaplama yapmak m2’yi küçük göstereceği için doğru olmayacaktır. Bunun yerine tek duvara görsel baskı uygulaması yapıp,  diğer duvarlarda soft renklerde dikey çizgili , puantiyeli çalışmalar kullanmak daha uygun olacaktır.

Genç odası duvar kağıdı uygulaması daha uzun süre kalıcı olması ve laminasyonlu olarak kullanılıyor olması sebebiyle temizlenebilir oluşuyla tercih sebebi haline gelmiştir. Genç odası duvar kağıdı modelleri standart fabrikasyon ürünler kullanmak yerine gençlerimizin hayallerine uygun olarak özel kişiye özel tasarımlardan oluşuyor. Komple duvar kaplama, kısmi kaplama, sticker uygulaması ve tavan kaplamaları hassasiyetle yapıyoruz.

 

Daha detaylı bilgi için bize ulaşın

Bir cevap yazın