Araç Giydirme

 
 

Araç Giydirme Hizmetleri

Ticari araçların gün boyu hareket halinde olması sebebiyle, reklam sektöründe araç üzerine yapılacak olan her tasarım ve uygulama kusursuz olmalıdır. Hedef kitlenize en hızlı ulaşabileceğiniz yol olan araç giydirme konusunda da Adline Reklam olarak kaliteden ödün vermeden hizmet vermeye devam ediyoruz.

Araç üzerine uygulanacak olan görsel tasarım konusunda ister uzman ekibimizden destek alın , isterseniz kendi tasarımınızı bize ulaştırın.Firmamızda araç kaplama için özel olarak imal edilmiş olan cast folyo kullanılmaktadır.Uygulamalarımızı sektörde ki liderliğini kabul ettirmiş olan 3M ve Oracal markalarının cast folyolarını kullanarak yapmaktayız.Ayrıca araç giydirmelerinde 1 yıl solmazlık garantisi veriyoruz.

Araç Giydirme Fiyatları

Firmamız için en hassas konulardan biride araç kaplama fiyatlarıdır. Bunun sebebi araç üzerine uygulanan düz folyo veya cast folyo üzeri dijital baskıların dış mekanın olumsuz şartlarına karşı savaşmak zorunda olmasıdır. Araç kaplamalarında özellikle 3 m ve oracal ürünlerini tercih ediyoruz.

Uygulama ekibimiz de konusunda uzman ve işinde hassas kişilerden oluşmaktadır. Araç giydirme konusunda firmamız kendini sektörde ispatladığı için araç kaplama konusu atölyemizde önemli bir yer kaplamaktadır. Bu bağlamda yoğun talebe karşı fiyatlarımızı da uygun tutmaktayız.