Kabartma Harf Tabelanın Sağladığı Avantajlar Nelerdir ?

Kabartma Harf Tabela Çeşitleri Nelerdir?
Şubat 8, 2017
Cam Cephe Folyo Kaplama Nedir ?
Şubat 8, 2017

Kabartma harf tabelalar işletme ismini en iyi tanıtan tabela çeşididir. Bu tabelalar açık ve kapalı ortamlarda çok rahat kullanılırlar ve genelde büyük boylarda yapıldıkları için müşteriyi direk etkilerler.  Bir çok çeşidi olan kabartma harf tabelalar kibar duruşları ile birçok şirketin tercihidir, özellikle alışveriş mekanları için çok idealdir.

Firmanın renklerini ve logosunu çok iyi ifade eder. İnsanların yoğun olduğu yerlerde bile markanın fark edilmesini sağlar. Canlı renklerle yapılan tabelalar ya da ışıklı tabelalar yıllarca şirketinizin reklamını yapacak ömre sahiptirler. Siz de kabartma harf tabela ile markanızın farkındalığını en kalabalık ortamlarda bile artırabilirsiniz!

Görselliğin çok önemli olduğu reklamın artık mecburi ihtiyaç haline geldiği günümüzde tabela çalışmalarında dikkat çeken ve kaliteyi arttıran kabartma harf tabelalar çeşitlilik gösterir.

Işıklı ve ışıksız olarak ikiye ayırabileceğimiz bu sistem maliyet olarak germe tabelalara oranla biraz daha yüksektir. Detayların ve işçiliğin yoğun olduğu zaman olarak imalatının min. 1 hafta gibi sürdüğü kabartma tabelalar yaptıran firmanın tamamen imajını ve kendi sektörüne bakışını yansıtmaktadır. Dışarıdan bakıldığında düz vinil germe yapmış veya camlarına yazı yazmış firmalara istinaden komplike çalışmalar , özellikle ışıklı kabartma tabela yaptıran firmalar her zaman bir adım öndedir. Öncelikle kendi firmalarının kalitesini arttıran görüntüye ve imaja önem veren firmalar seçimleriyle öne çıkmaktadır. Maliyet açısından yüksek olan bu tabela çalışmaları aslında kısa ve orta vadede kendilerini amorte ederler. Aynı zamanda diğer tabelalara göre daha uzun ömürlü olurlar. Firmaların bütçelerine göre hareket ettiklerini düşünürsek ışıklının yanında ışıksız kabartma tabelaların kullanımının da azımsanamayacak kadar çok olduğunu görebiliriz. Genellikle 20 mm boyalı foreks kabartma tabelalar tercih edilirken bu ürünlerde garanti süresi daha uzundur. Renkleri oto boyası ile yapıldığından solmaları söz konusu değildir.

Cephemizde bulunan tabela bir yerde ciromuzu bile etkilemektedir. Buradan çıkacak sonuç çok fazla kabartma tabela yapacak gücümüz olmasa bile en azından ışıksız kabartma tabela kullanımını mutlaka düşünmemiz gerektiğidir.

Bir cevap yazın