Kumlama Folyo Nedir, Nerelerde Kullanılır ?

Dijital Baskı Duvar Kağıdı Uygulaması
Şubat 24, 2017
Dijital Folyo Fiyatları
Şubat 24, 2017

Kumlama folyo cam üzerine buzlu görüntü vermek için başvurulan bir yöntemdir. Kumlama folyo uygulaması açıkhava reklamcılığında çokca başvurulan ve beğenilen uygulamalar içerisinde yer alır. Genellikle ofis bölmelerinde kullanılmaktadır. Bunun sebebi uygulandığı alanın görünmesine izin vermemesidir. Aynı zamanda duşakabin üzeri folyo kaplama da firmamızdan sık sık talep edilmektedir.

Kumlama folyo uygulaması en ufak bir hatayı dahi belli edeceği için çok titiz çalışılmalı ve işinin ehli ustalar tarafından yapılmalıdır. Zeminde kalacak bir toz zerresi dahi uygulama sonrası pütürlüklere sebep olmaktadır. Bu sebeple cam düzgünce temizlenmeli ve folyo uygulaması dikkatlice yapılmalıdır. Örnek resimlerde görünen kumlama folyo uygulamaları İstanbul Hazine Müsteşarlığı Başbakanlık Denetleme Kurumu’na yapılmıştır. Koridor üzerindeki camlara şerit kumlama folyo uygulanmış  ofis kapılarına ise ayrıca kumlama üzeri dijital baskı logolar dekupe edilerek yapıştırılmıştır.

Kumlama folyo fiyatları uygulama yapılacak alanın metrajına , kolay çalışılabilme durumuna ve desenli olup olmayışına göre değişiklik göstermektedir. Özel fiyatlarımız için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Bir cevap yazın