Örümcek Masa Nedir, Ölçüleri Nelerdir ?

Örümcek Stand Nedir, Ölçüleri Nelerdir?
Ekim 28, 2016
Işıklı Tabela Sistemleri Nelerdir?
Ekim 28, 2016

Adline reklam olarak satışını yapmakta olduğumuz display ürünlerden biride örümcek masadır. Tanıtımlarınızda, fuarlarınızda, toplantılarınızda portatif ve şık, kolay taşınabilir bir ürün arıyorsanız örümcek masa tam istediğiniz gibi bir üründür. Örümcek masa tüm organizasyonlarınız için pratik çözümler sunar.

Masanın yüksek kalitedeki dijital baskısı, gösterişli yapısı, sağlamlığı, şıklığı ve portatif olma özelliği tanıtımlarda ve fuarlarda tercih edilen ürünlerin başında gelmesini sağlamaktadır.

Örümcek masa  ambalajı içinde,  siyah çantasıyla, masa gövdesi, metal çubukları, paneli, mıknatısı ve masanın üst ahşabı bulunur. Yapılması gereken tek şey örümcek masanın baskısını hazırlamak ve masa üzerine uygulamaktır.

Örümcek Masa Kullanım Şekli

Örümcek masa alüminyum çubuklardan oluşmaktadır.Masanın alüminyum kasası gümüş renktedir, üst ahşabı siyah simli olduğundan, oldukça şık bir görünüm sergilemektedir. Masanın iskeleti kurulduktan sonra, çantanın çerisinden çıkan demir çubuklar, örümcek masa üzerine monte edilir. Bu sayede örümcek masa sabitlenmiş olur. İskelet kurulumu tamamlandıktan sonra, örümcek masa üzerine baskı giydirme işlemi yapılır.

Örümcek Masa Kullanım Yerleri

Örümcek masa tüm ürün tanıtımlarında kullanılabilir, geniş grafik alanı sayesinde tanıtımlar için etkileyici bir görsellik sunar. Fuarlarda, seminerlerde,  alışveriş merkezlerinde, kongrelerde hem şık , hem de pratik çözümler sunar. Kullanım alanı oldukça geniştir.Örümcek masasının taşınabilir çantası ile istediğiniz yere götürmeniz mümkündür.

Örümcek Masa Uygulama Şekli

Örümcek masa çantasının içerisinden çıkan baskı paneli, yapılacak olan tasarım çalışması tamamlandıktan sonra, masanın ölçüsünde folyo üzerine dijital baskı yapılır. Masa paneline yapılan dijital baskı kaplanır, böylece örümcek masanın baskı işlemi tamamlanmış olur. Baskı panelini, örümcek masanın üzerine tutturmak için, panelin arkasına çift taraflı bantla kaplanmış olan mıknatıs giydirilir. Baskı paneli örümcek masanın üzerine monte edilir.

Örümcek masa kurulumu tamamlandıktan sonra, son kontrolleri yapılır. Masaya ait tüm ekipmanlar tekrar paketlenir ve özel taşıma çantasına konularak müşteriye teslim  etmeye hazır hale getirilir.

Örümcek masa fuarlarınızda, ürün tanıtımlarınızda kullandıktan sonra, dikkatli bir şekilde toplanıp, çantasında muhafaza edilirse, diğer tanıtımlarınız için kullanabilirsiniz. Örümcek masanın üzerindeki baskıyı yenilemek mümkündür, bunun için yapmanız gereken masa ölçüsünü bize bildirmek ve  yeni görsel hazırlanmasını sağlamaktır.

Örümcek Masa Ölçüleri

Ürünün iki ayrı ölçüsü bulunmaktadır. Örümcek masanın üst ahşap ölçüsü 90cm x 40cm, örümcek masanın yerden yüksekliği ise 87cm’dir. masanın diğer ölçüsü, üst ahşap uzunluğu 130cm x 40cm olan örümcek masadır. Yerden yüksekliği diğer örümcek masada olduğu gibi 87cm’dir.

Örümcek masa kullanımı sırasında dilerseniz,  masanın alüminyum profil kısmına raf koyarak evraklarınızı veya broşürlerinizi muhafaza edebilirsiniz.

Örümcek Masa Dijital Baskı Ölçüsü

90cm’lik örümcek masa için dijital baskı ölçüsü : 86cm x 164cm’dir.  Masa baskı paneli, örümcek masa kasasına kaplandığında,  önden  görünen alan 80cm’lik bir alandır. Tasarım yapılırken bu ölçüyü dikkate almanız gerekmektedir.

130cm’lik örümcek masa için dijital baskı ölçüsü : 86cm x 216cm’dir. Masa baskı paneli, örümcek masa kasasına kaplandığında önden görünen alan 110cm’lik bir alandır. Tasarım yapılırken bu ölçüyü dikkate almanız gerekmektedir.

Bir cevap yazın